top of page

Õpidisaineri teenus ettevõttele

Uuendage oma ettevõtte potentsiaali Õpidisaineri teenusega!

Kas soovite, et teie ettevõte oleks tõeliselt tipptasemel? Kas otsite viisi, kuidas muuta oma töötajad veelgi professionaalsemaks, loovamaks ja tulemuslikumaks?

 

Siis on õpidisaineri teenus just teile!

Õpidisainer on ekspert, kes toob teie ettevõttesse uued väljakutsed, avab ukse uutele teadmistele ning tõstab teie meeskonna võimekust uuele tasemele. Nad on nagu peidetud kangelased, kes aitavad teil avastada ja arendada oma töötajate peidetud potentsiaali.

Mis teeb õpidisaineri teenuse eriliseks? Siin on vaid mõned selle eelised:

  1. Kohandatud koolitusprogrammid: Õpidisainerid loovad spetsiaalselt teie ettevõtte vajadustele ja eesmärkidele vastavad koolitusprogrammid. Nad hindavad teie meeskonna tugevusi ja nõrkusi ning loovad koolituspaketi, mis aitab neil täita oma potentsiaali ja saavutada tipptaset.

  2. Praktiline ja interaktiivne õpe: Unustage igavad loengud ja passiivne õppimine! Õpidisainerid kasutavad mitmekülgseid õppemeetodeid, sealhulgas meeskonnatööd, rollimänge, praktilisi harjutusi ja reaalsete olukordade simulatsioone. Selline interaktiivne õpe paneb teie töötajad aktiivselt osalema ning tagab pikaajalise ja praktilise õpikogemuse.

  3. Töötajate areng ja motivatsioon: Õpidisainerid ei ole mitte ainult koolitajad, vaid ka mentorid ja motivatsiooniallikad. Nad aitavad teie töötajatel avastada uusi karjäärivõimalusi, seada eesmärke ja suurendada enesekindlust. Töötajate areng toob kaasa suurema rahulolu ja pühendumuse oma tööle ning parandab ettevõtte üldist produktiivsust.

  4. Innovatsioon ja loovus: Õpidisainerid inspireerivad loovust ja innovatsiooni. Nad julgustavad teie meeskonda mõtlema väljaspool traditsioonilisi piire, lahendama probleeme uudsete viisidega ning leidma uuenduslikke lahendusi. Selline loovus suurendab teie ettevõtte konkurentsivõimet ja aitab avada uusi turuvõimalusi.

See teenus on Teile, kui soovite tõsta oma ettevõtte tulemuslikkust, motiveerida oma töötajaid ja jõuda uuele tasemele

 

Avastage oma meeskonna potentsiaal ja saavutage edu koos õpidisaineriga.

Kes teostab teenust?

124_Katrin_Kivip6ld.jpg

Katrin Kivisild

Katrin on mitmekülgne koolitaja, keda on juba mitmeid aastaid nimetatud meie ettevõtte parimaks koolitajaks! Tema kogemuste pagas on lai ning ka täna pakub Katrin koolitusprogramme Sotsiaalkindlustusametis kui ka Enefit Green'is.

Igapäevatööna juhib Katrin Haridus- ja Noorteametis Ettevõtlusprogrammi

bottom of page