top of page
White Structure

Tere tulemast juhtide põlvkonda!

Kas olete valmis alustama oma juhtimisreisi täis enesekindlust ja inspiratsiooni? 


Pakume teile ainulaadset võimalust osaleda meie meeskonnatöö arenguprogrammis, mis on mõeldud spetsiaalselt teie jaoks - ettevõttesse tulevatele uutele juhtidele.

See programm viib teid kaugemale tavalisest koolitusest. See on dünaamiline ja kaasahaarav sisseelamisprogramm, mis aitab teil integreeruda ettevõtte kultuuri ja meeskonda ning arendada juhtimisoskusi, mis tagavad teie edu uuel ametikohal.


Meeskonnatöö arenguprogrammi käigus saate:

 1. Sügavama arusaamise ettevõtte kontekstist: Tutvute organisatsiooni struktuuri, kultuuri ja eesmärkidega, mis aitab teil paremini mõista, kuidas teie roll sobib ettevõtte suuremasse pilti.

 2. Juhtimisvõimete arendamine: Õpite praktilisi juhtimisvõtteid, mis aitavad teil tõhusalt suhelda meeskonnaga, motiveerida ja juhtida teisi ning saavutada ühiseid eesmärke.

 3. Kogemuste jagamine teiste uute juhtidega: Teil on võimalus suhelda ja õppida teistelt samasugustelt uutelt juhtidelt, luues võrgustiku, mis võib toetada teie edasist arengut karjääri jooksul.

 4. Praktiline õppimine: Kogenud juhendajad viivad teid läbi praktiliste harjutuste ja juhtumianalüüside, et saaksite oma teadmised ja oskused kohe rakendada reaalsetes olukordades.

 5. Individuaalne tugi ja juhendamine: Meie meeskond pakub teile personaalset tagasisidet ja juhendamist, aidates teil avastada oma tugevused ja arendada valdkondi, kus soovite end veelgi täiendada.


Valmistuge saama tõeliseks liidriks, kelle juhtimine inspireerib meeskonda ja loob positiivseid tulemusi.

Meie meeskonnatöö arenguprogramm annab teile vajalikud vahendid ja teadmised selleks, et muuta oma uus juhiroll väljakutsetest tulvil edulooks.

Ärge jätke seda võimalust kasutamata! Registreeruge meie meeskonnatöö arenguprogrammile ja saage osa unikaalsest kogemusest, mis valmistab teid ette suurepäraseks juhiks ettevõttesse sisenemisel.

Oleme valmis teid toetama teie juhtimisreisi alguses.
 
Võtke ühendust meie meeskonnaga, täitke meie veebiankeet või saatke e-kiri, et saada täpsemat teavet meeskonnatöö arenguprogrammi kohta ja reserveerida oma koht.

 

HINNAD (inimese kohta)

1. etapp: mai 2023 - juuni 2023 -  399€ veebis/ 859€ kohapeal (Harjumaa/Tartumaa)

2.etapp: juuli 2023 - 429€ veebis/ 879€ kohapeal (Harjumaa/Tartumaa)

3.etapp: august 2023 - september 2023 - 459€ veebis/929€ kohapeal (Harjumaa/Tartumaa)

 

MIDA HIND SISALDAB?

 • 8 sisukat koolituspäeva - september 2023 kuni detsember 2023
  (iga kuu kaks koolituspäeva algusega kell 10-15.15)

 • Koolitusmaterjale 

 • Järelvaatamist (veebis osalejatele)

 • Kohvipausid ja lõunapaus (kohapeal osalejatele)

 • Lõpetajatele tunnistus

 

 

 


 

 

 

 

Astuge samm edasi ja saage osa meie dünaamilisest meeskonnatöö arenguprogrammist, mis viib teid suurepärase tuleviku juurde juhina!


 

bottom of page